WYDARZENIA SZKOLNE

Wojtek Jankowski – absolwent naszej szkoły i brązowy medalista 49. Międzynarodowej Olimpiady Chemicznej w Tajlandii

17 maja klasę IIB (biol-chem) odwiedził Wojtek Jankowski, absolwent naszej szkoły i brązowy medalista 49. Międzynarodowej Olimpiady Chemicznej w Tajlandii. Wojtek opowiadał o swojej przygodzie z chemią, sukcesach i porażkach. Wspominał nauczycieli i podziękował swojej pierwszej nauczycielce chemii, pani Katarzynie Serement za wsparcie w rozwijaniu swojej pasji jeszcze w szkole podstawowej. Zachęcał do zgłębiania tajników […]

25.03.2018 - DZIEŃ EKSPERYMENTOWANIA

Uczniowie klasy 3a naszej szkoły bardzo lubią eksperymentować i dlatego co jakiś czas organizują „Dzień eksperymentowania”. W tym tygodniu tematem przewodnim było powietrze i dlatego doświadczenia dotyczyły jego właściwości.

14.03.2018 - AKCJA "DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU"

Uczniowie z klasy 3d aktywnie uczestniczyli w akcji „Dzień Bezpiecznego Internetu”. Wspólnie z koleżankami i kolegami z innych klas brali udział w zajęciach edukacyjnych dotyczących bezpiecznego korzystania z Internetu, a także uczestniczyli w nagraniu teledysku „Mój przyjaciel Necio”.

07.03.2018 - PŁYWANIE W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 12

Lekcje wychowania fizycznego w naszej szkole. Nauka i doskonalenie pływania. Jest fantastycznie.

05.03.2018 - PASOWANIE NA CZYTELNIKA

W dniu 5.03.2018 r. w bibliotece szkolnej odbyło się pasowanie na czytelnika uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej. W tym roku szkolnym przyjęto w poczet czytelników 72 uczniów.

Koncert Noworoczny w Szkole Podstawowej nr 12 w Gdyni

18.01.2018 - KONCERT NOWOROCZNY

W dniu 18.01.2018r. odbył się w naszej szkole po raz pierwszy Koncert Noworoczny. Przybyli goście mieli niezwykłą okazję wysłuchać występów naszych utalentowanych uczniów.

14.12.2017 - KONCERT ZIMOWO-ŚWIĄTECZNY W ZAPRZYJAŹNIONYCH PRZEDSZKOLACH

Dnia 14 grudnia dzieci ze świetlicowego koła muzycznego i koła gitarowego pod opieką pani Pauliny Nowak, Agnieszki Skuliny i Katarzyny Milewskiej-Pijet wystąpiły w zaprzyjaźnionych witomińskich przedszkolach - Przedszkolu nr 28 ("Niezapominajka") oraz Przedszkolu nr 13 ("Słoneczne").

ANDRZEJKI KLAS 3b, 3c, 3d, 3f

30 listopada 2017 r. w szkole odbyły się Andrzejki, w których wzięły udział klasy 3b, 3c, 3d, 3f.

"WOLONTARIUSZKI NA MEDAL"

29 listopada w wigilię imienin Andrzeja odbyła się zabawa klasy 3a i 3e. W jej przygotowaniu i przeprowadzeniu pomogły wolontariuszki z klasy 2b i 3c gimnazjum.

KONCERT MUZYCZNY - ,,Z GITARĄ PRZEZ WIEKI I KRAJE”

Dnia 07.11.2017 r. w naszej szkole odbył się koncert muzyczny- ,,Z gitarą przez wieki i kraje” Tematem koncertu były instrumenty strunowe szarpane.

"WYSTRZAŁOWY" TYDZIEŃ KODOWANIA"

Kodowanie odbywało się „na dywanie”, na papierze i za pomocą komputera (www.studio.code.org).

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W dniu 13 października świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Samorząd Uczniowski przygotował dla pracowników szkoły kilka niespodzianek

III BIEG ULICZNY IM. GEN. MARIUSZA ZARUSKIEGO

7 października 2017 r. odbył się III Bieg Uliczny im. generała Mariusza Zaruskiego, który wpisał się w ogólnopolską akcję „Walcz z nudą”. Organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 12 w Gdyni.

WARSZTATY EDUKACJI ŻYWIENIOWEJ PT. „ODYSEJA ZDROWIA – WIEM CO JEM”

We wtorek 26 września 2017 wszystkie trzecie klasy wzięły udział w kolejnych warsztatach edukacji żywieniowej pt. „Odyseja Zdrowia – Wiem co jem”

SPRZĄTANIE GDYNI W RAMACH AKCJI SPRZĄTANIE ŚWIATA

W dniu 15 września 2017 odbyła się w naszej Szkole akcja „Sprzątanie Gdyni”, która w tym roku przebiegała pod hasłem: „Nie ma śmieci – są surowce”.