NAUCZYCIELE

Konsultacje nauczycieli z rodzicami w roku szkolnym 2019/2020 po umówieniu się i ustaleniu godziny drogą mailową.

Konsultacje nauczycieli z rodzicami w roku szkolnym 2018/2019 po umówieniu się i ustaleniu godziny drogą mailową.

 

LP. NAZWISKO I IMIĘ PRZEDMIOT NAUCZANIA E-MAIL
1. Skulska-Wittbrodt Dorota j. angielski dorota.wittbrodt@sp12gdynia.edu.pl
2. Śmiełowska-Bohn Maria informatyka maria.bohn@sp12gdynia.edu.pl
3. Kudelska Izabela terapia pedagogiczna izabela.kudelska@sp12gdynia.edu.pl
4. Bergau-Jankowska Małgorzata j. angielski malgorzata.jankowska@sp12gdynia.edu.pl
5. Biernacka Ewa geografia ewa.biernacka@sp12gdynia.edu.pl
6. Bogucka Anna w-f anna.bogucka@sp12gdynia.edu.pl
7. Brochocka Małgorzata biblioteka/biologia/przyroda malgorzata.brochocka@sp12gdynia.edu.pl
8. Buczkowska Małgorzata w-f malgorzata.buczkowska@sp12gdynia.edu.pl
9. Bukowska Magdalena matematyka/fizyka magdalena.bukowska@sp12gdynia.edu.pl
10. Chojnacka Barbara kształcenie zintegrowane barbara.chojnacka@sp12gdynia.edu.pl
11. Derkowska Daria historia/wos daria.derkowska@sp12gdynia.edu.pl
12. Dęby Anna religia/technika anna.deby@sp12gdynia.edu.pl
13. Drożdż Danuta j. polski danuta.drozdz@sp12gdynia.edu.pl
14. Furgalska Dorota pedagog szkolny dorota.furgalska@sp12gdynia.edu.pl
15. Gibaszek Joanna w-f joanna.gibaszek@sp12gdynia.edu.pl
16. Głowacka Iwona świetlica szkolna iwona.glowacka@sp12gdynia.edu.pl
17. Głowaczewska Dorota kształcenie zintegrowane dorota.glowaczewska@sp12gdynia.edu.pl
18. Gołyszny Magdalena j. polski magdalena.golyszny@sp12gdynia.edu.pl
19. Grabowska Joanna świetlica szkolna joanna.grabowska@sp12gdynia.edu.pl
20. Grabowska-Stosik Aleksandra aleksandra.grabowska@sp12gdynia.edu.pl
21. Jabłońska Anna muzyka/technika anna.jablonska@sp12gdynia.edu.pl
22. Janczak Beata kształcenie zintegrowane beata.janczak@sp12gdynia.edu.pl
23. Jankowska-Frączyk Marta j. polski marta.fraczyk@sp12gdynia.edu.pl
24. Jaroszuk Agnieszka j. angielski agnieszka.jaroszuk@sp12gdynia.edu.pl
25. Jarząb Monika w-f monika.jarząb@sp12gdynia.edu.pl
26. Junak Katarzyna świetlica szkolna, logopeda katarzyna.junak@sp12gdynia.edu.pl
27. Kaczyński Rafał w-f rafal.kaczynski@sp12gdynia.edu.pl
28. Kamma Emilia j. angielski emilia.kamma@sp12gdynia.edu.pl
29. Kandzora Magdalena kształcenie zintegrowane magdalena.kandzora@sp12gdynia.edu.pl
30. Kłopocka Aleksandra świetlica szkolna aleksandra.klopocka@sp12gdynia.edu.pl
31. Kochańska Bogumiła kształcenie zintegrowane bogumila.kochanska@sp12gdynia.edu.pl
32. Kopecka Violetta biblioteka/wos violetta.kopecka@sp12gdynia.edu.pl
33. Koralewska Magdalena psycholog szkolny magdalena.koralewska@sp12gdynia.edu.pl
34. Krupska Jolanta świetlica szkolna jolanta.krupska@sp12gdynia.edu.pl
35. Kruszewska-Skrundź Barbara świetlica szkolna barbara.skrundz@sp12gdynia.edu.pl
36. Kuszewska Ewa j. polski ewa.kuszewska@sp12gdynia.edu.pl
37. Kwiatkowska Izabela technika/plastyka izabela.kwiatkowska@sp12gdynia.edu.pl
38. Loska Renata matematyka renata.loska@sp12gdynia.edu.pl
39. Mielczarek Ewa świetlica szkolna ewa.mielczarek@sp12gdynia.edu.pl
40. Mielewczyk Barbara biblioteka/j.polski barbara.mielewczyk@sp12gdynia.edu.pl
41. Milewska-Pijet Katarzyna świetlica szkolna katarzyna.pijet@sp12gdynia.edu.pl
42. Mościcka Małgorzata matematyka/fizyka malgorzata.moscicka@sp12gdynia.edu.pl
43. Nowak Paulina świetlica szkolna paulina.nowak@sp12gdynia.edu.pl
44. Perkowski Krzysztof w-f krzysztof.perkowski@sp12gdynia.edu.pl
45. Piórkowska Maria geografia maria.piorkowska@sp12gdynia.edu.pl
46. Podhajska Iwona j.polski iwona.podhajska@sp12gdynia.edu.pl
47. Połchowska Katarzyna kształcenie zintegrowane katarzyna.polchowska@sp12gdynia.edu.pl
48. Rodziewicz Joanna matematyka joanna.rodziewicz@sp12gdynia.edu.pl
49. Rybak Ewa oddział przedszkolny ewa.rybak@sp12gdynia.edu.pl
50. Semak Lidia j. angielski lidia.semak@sp12gdynia.edu.pl
51. Skulina Agnieszka świetlica szkolna agnieszka.skulina@sp12gdynia.edu.pl
52. Skulina Kasjana j. angielski kasjana.skulina@sp12gdynia.edu.pl
53. Słowi Adam w-f adam.slowi@sp12gdynia.edu.pl
54. Sobiech Grażyna matematyka grazyna.sobiech@sp12gdynia.edu.pl
55. Sowa Małgorzata matematyka malgorzata.sowa@sp12gdynia.edu.pl
56. Stecka Marzena biologia/przyroda/wdżwr marzena.stecka@sp12gdynia.edu.pl
57. Suligowska Marta chemia marta.suligowska@sp12gdynia.edu.pl
58. Szermelek Anna kształcenie zintegrowane anna.szermelek@sp12gdynia.edu.pl
59. Thiel-Sawczuk Magdalena j. niemiecki magdalena.sawczuk@sp12gdynia.edu.pl
60. Tokarska Katarzyna j. polski katarzyna.tokarska@sp12gdynia.edu.pl
61. Urbaniak Alicja j. polski alicja.urbaniak@sp12gdynia.edu.pl
62. Wachowiak Renata religia renata.wachowiak@sp12gdynia.edu.pl
63. Wicek Anna kształcenie zintegrowane anna.wicek@sp12gdynia.edu.pl
64. Wirkus Marek religia marek.wirkus@sp12gdynia.edu.pl
65. Wrześniowska-Choszcz Justyna j. angielski justyna.choszcz@sp12gdynia.edu.pl
66. Wypych Dorota oddział przedszkolny dorota.wypych@sp12gdynia.edu.pl
67. Wysocka-Pieniążek Alicja kształcenie zintegrowane alicja.pieniazek@sp12gdynia.edu.pl
68. Zawadzka Marzena oddział przedszkolny marzena.zawadzka@sp12gdynia.edu.pl
69. Zieliński Wojciech w-f wojciech.zielinski@sp12gdynia.edu.pl
70. Zmorzyńska Magdalena historia magdalena.zmorzynska@sp12gdynia.edu.pl
71. Żuchowska Krystyna informatyka krystyna.zuchowska@sp12gdynia.edu.pl

 

[/su_table]