WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU LOGOPEDYCZNEGO „WIERSZYKI, PRZY KTÓRYCH ŁAMIEMY JĘZYKI”

W ostatnich dniach kwietnia w naszej szkole odbył się Konkurs Logopedyczny „Wierszyki, przy których łamiemy języki” dla klas 0 oraz klas 1 i 2. W konkursie wzięło udział prawie 60 uczniów, a uczestnicy zaskakiwali swoim zaangażowaniem i interpretacją wierszy. Każdy zasłużył na nagrodę i ogromne brawa, jednak jury, w składzie: Maja Sacewicz i Agnieszka Skulina, stanęło przed trudnym zadaniem wyłonienia laureatów. Pod uwagę brane było nie tylko pamięciowe opanowanie tekstu i ogólny wyraz artystyczny, ale przede wszystkim, trud włożony w poprawną wymowę ćwiczonej głoski. Po burzliwych naradach wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

 

Konkurs Oddziałów Przedszkolnych:

I miejsce – Irena Baniak OP 1

II miejsce – Jan Rudziński OP 1 i Agata Dziki OP 2

III miejsce – Lena Zybort OP 2

Wyróżnienia: Horacy Turaliński OP 1, Victor Gwizd OP 2, Igor Tatarynowicz OP 1  

 

Konkurs klas 1 i 2:

I miejsce – Karolina Marecik 2A, Wiktor Lipiński 2C

II miejsce – Oliwia Braciszewicz 2C

III miejsce – Piotr Ułanowicz 1C

Wyróżnienia: Hanna Słowi 2C, Maksymilian Wroński 1B, Mateusz Kruszewski 1A

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy! 

Karolina Marecik – 1 miejsce 

Wiktor Lipiński – 1 miejsce

Oliwia Braciszewicz – 2 miejsce

Piotr Ułanowicz – 3 miejsce

Irena Baniak – 1 miejsce

Agata Dziki – 2 miejsce

Jan Rudziński – 2 miejsce

Lena Zybort – 3 miejsce

 

Post Author: Maria Bohn