WYNIKI KONKURSU „ZAPROJEKTUJ LOGO SZKOŁY”

Uczniowie wszystkich etapów edukacyjnych licznie wzięli udział w konkursie na logo szkoły. Przygotowane prace zawierały niezwykle ciekawe graficzne symbole związane z postacią gen. Mariusza Zaruskiego, a także z tematyką morską. Rozstrzygnięcie nie należało do najprostszych zadań. Po długiej naradzie wyróżniono prace w poszczególnych kategoriach. Wyniki prezentują się następująco:

Klasy 1-3
I miejsce – Halszka Koszałka 3c
II miejsce – Dawid Szenk 2a
III miejsce – Hanna Woszolska 3b

Klasy 4-6
I miejsce – Yehor Malskyi 4a
II miejsce – Maksymilian Gałkiewicz 6b
III miejsce – Tola Barwik 5b, Michał Leszczyński 6b

Klasy 7-8
I miejsce – Zuzanna Słowikowska 7a
II miejsce – Patrycja Truszkowska 7a

Nagrodę Specjalną otrzymuje Halszka Koszałka z kl. 3c. To właśnie jej pomysł stanie się główną inspiracją do stworzenia szkolnego logo.

Serdecznie gratulujemy!

Galeria zdjęć

Post Author: Magdalena Gołyszny