SZKOLNY KONKURS RODZINNY „KALENDARZ ADWENTOWY” – WYNIKI

Pod koniec listopada nasi uczniowie wzięli licznie udział w Szkolnym Konkursie Rodzinnym „Kalendarz adwentowy”. Kreatywność i zaangażowanie jakie zostały włożone w wykonanie prac sprawiły, że jury miało niezwykłą trudność w wyłonieniu laureatów. Wszystkim uczestnikom, którzy podjęli trud pracy chcemy powiedzieć jedno – jesteście wspaniali! Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas z rodziną, stał się okazją do zacieśnienia więzi z bliskimi.
Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
I miejsce – Urszula Nowicka kl. 3b, Zuzanna Kandybowicz kl. 3c i Wiktoria Wójt kl. 5a
II miejsce – Lesław Biedrzycki kl. 1a i Franciszek Biedrzycki kl. 3a, Kajetan Tołczyk kl. 3a i
Jakub Tołczyk kl. 8d
III miejsce – Wiktor Lasota kl. 1a, Martyna Kotlarz kl. 4c
Wyróżnienie – Antoni Jasiński kl. 3b, Oliwier Jaszczołt kl. 3c, Laura Keller kl. 5a, Jakub
Rekowski kl. 3a, Aleksander Muzyka kl. 1a i Adam Muzyka kl. 3d

Galeria zdjęć

Post Author: Magdalena Kandzora