SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

12 grudnia odbył się Szkolny konkurs kolęd i pastorałek. Jak co roku cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

W kategorii solistów zwyciężył Jan Pepliński z klasy 4a, który swoim talentem wokalnym i aktorskim przekonał jury, że Santa Claus is comin’ to town. Drugie miejsce zajęły ex aequo: Anastazja Spieck z klasy 5c i Natalia Czuba z klasy 6b. Trzecie miejsce wyśpiewała Aleksandra Betlejewicz z klasy 5e.
W kategorii duetów i zespołów zwyciężyły Maja Połchowska i Aleksandra Rojek z klasy 6a.  Drugie miejsce zajął tercet: Kinga Kondracka (klasa 5a), Antonina Urbaniak (klasa 5a) i Agnieszka Ostanówko (klasa 5c). Trzecie miejsce wywalczył duet: Halina Jonko i Nina Filipp z klasy 4a.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym oraz uczestnikom konkursu!

Galeria zdjęć

Post Author: Magdalena Gołyszny