SZKOLNY KONKURS LOGOPEDYCZNY „WIERSZYKI, PRZY KTÓRYCH ŁAMIEMY JĘZYKI”

Na przełomie kwietnia i maja w naszej szkole odbył się Konkurs Logopedyczny „Wierszyki, przy których łamiemy języki”. Adresowany był on do uczniów uczęszczających do oddziałów przedszkolnych oraz klas 1. i 2. uczestniczących w zajęciach logopedycznych. Konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem oraz zaskakiwali interpretacją swoich wierszy. Choć jury stanęło przed bardzo trudnym zadaniem, po burzliwych naradach udało się wyłonić laureatów. Wyniki przedstawiają się następująco:

 

Kategoria odziały przedszkolne:

I miejsce – Igor Borowczyk OP 1

II miejsce – Izabela Majkrzak OP 1

III miejsce – Isabella Brom OP 2

– Halszka Koszałka OP 2

Wyróżnienie: Julianna Szajna OP 1, Stanisław Pawelec OP 3

 

Kategoria kl. 1. – 2.:

I miejsce – Karolina Marecik 1 a

– Wiktor Dymowski 1 a

II miejsce – Olivier Kiciński 2 a

III miejsce – Antoni Jasiński 1 b

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

 

Post Author: Magdalena Gołyszny