IX ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

Szanowni Rodzice,
nasza szkoła uczestniczy w akcji IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej w dniu 4 października 2019 r. pod hasłem

Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

 Akcja ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy zdążyli zapomnieć te podstawowe działania, mają okazję nadrobić zaległości. Dorośli mogą pochwalić się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia.

 Program:

30.09.-03.10.2019.           Przypominamy sobie tabliczkę mnożenia –  w domu, w szkole.

04.10.2019.                        Egzaminy z tabliczki mnożenia

Na terenie szkoły będzie znajdowało się pięć stanowisk z przykładami do rozwiązania. Podczas pięciu pierwszych przerw międzylekcyjnych należy odnaleźć te stanowiska i rozwiązać przykłady. Będą one zaszyfrowane! Aby móc je odczytać, należy mieć zainstalowany w telefonie czytnik kodów QR. Jeżeli uczeń poda wszystkie poprawne odpowiedzi, zdobywa tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia

Zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w akcji i życzymy miłej i pożytecznej zabawy!

Post Author: Maria Bohn