SUKCESY MŁODYCH ANGLISTÓW

Z wielką przyjemnością i rozpierającą dumą informujemy, że uczniowie naszej szkoły odnieśli liczne sukcesy w konkursach języka angielskiego.

  • Weronika Bienia (8d), Martyna Freda (8d) i Marta Majewska (8b) awansowały do finału Wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego.
  • Weronika Bienia (8d), Agata Kowalczyk (8c) oraz Marta Majewska (8b) po dwóch pisemnych częściach etapu I i trzech częściach etapu II (test pisemny, praca projektowa oraz egzamin ustny) zakwalifikowały się do finału ogólnopolskiej  Olimpiady Języka Angielskiego dla Juniorów.
  • Magdalena Gajos (7c), Daria Słobodzian (6 b) i  Dorota Słowi (6a) zakwalifikowały się do finału konkursu czytelniczego z  języka angielskiego The Bookers. Reading Adventure.
  • Aleksandra Gacka (7d) , Zofia Gajewska (7a), Marcel Mróz (7d), Paulina Pazdrak (7d) Aleksandra Rojek (7a) awansowali do etapu rejonowego VIII Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego „Jestem Lingwistą” dla klas VII.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za sukcesy w kolejnych etapach konkursów.

Post Author: Magdalena Bukowska