PROJEKT UNIJNY: „POMORSKIE ŻAGLE WIEDZY – GDYNIA”

Drogie Uczennice, drodzy Uczniowie!

Cieszymy się niezmiernie, że w Nowy Rok wchodzimy z jeszcze większym wachlarzem możliwości edukacyjnych dla Was.

Tym razem proponujemy Wam udział w projekcie „Pomorskie Żagle Wiedzy – Gdynia”

Z czym to się „je” i co to takiego? Portfolio projektu jest niezwykle bogate – zajęcia pozalekcyjne o morzu, z kartografii i nawigacji na żaglowcach, ćwiczenia na symulatorach statków, warsztaty w Stacji Morskiej na Helu, indywidualne doradztwo zawodowe, a dla najbardziej aktywnych uczniów zajęcia żeglarskie na wodzie. To wszystko rusza z początkiem marca br.

Zapewniam, że każdy znajdzie coś dla siebie, a harmonogram zajęć postaramy się rozłożyć w takim czasie, by nie był mocnym obciążeniem i dawał możliwość uczestnictwa w zajęciach nawet tym uczniom, którzy już zbytnio nie mają przestrzeni na coś dodatkowego. To wyzwanie, które gwarantuje dobrą zabawę i efektywne przyswojenie wiedzy.

Zachęcamy wszystkich Was do udziału. Będzie ciekawie, merytorycznie i mega kreatywnie.

Liczba miejsc jest ograniczona. Żeby było łatwiej, przesyłamy Wam wzory dokumentów, które należy wypełnić.

Osoby chętne do udziału w projekcie  mogą zgłaszać się do koordynatora szkolnego: Pani Joanny Murawskiej w terminie do 11.02.2022 r. pisząc na adres: joanna.murawska@sp12gdynia.edu.pl

Więcej informacji o projekcie pod linkiem

Dokumenty do pobrania:
deklaracja
oświadczenie 1
oświadczenie 2
formularz danych
oświadczenie po zakończeniu projektu

 

 

Post Author: Magdalena Bukowska