PODSUMOWANIE AKCJI „CIAPKOWO” 2021

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, opiekunom oraz pracownikom szkoły za tak duże zaangażowanie w naszą coroczną akcję oraz okazaną pomoc i ofiarne serce. Pomimo różnych przeciwności, znów wspólnie stanęliśmy na wysokości zadania. Wspólnymi siłami zebraliśmy sporą ilość karmy suchej i mokrej dla psów i kotów, ale także koce, posłania i zabawki, co na pewno pomoże zwierzakom przetrwać zimę i choć trochę umili im czas.

W tym roku również w ramach podziękowania otrzymaliśmy dyplom przyznany przez Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ „Animals” za podjętą współpracę oraz okazane serce i pomoc bezdomnym, porzuconym zwierzętom, podopiecznym Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt „Ciapkowo” w Gdyni.

Dziękujemy za wspólnie niesioną pomoc!

Post Author: Magdalena Kandzora