NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice

Z przyjemnością informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 12 im. gen M. Zaruskiego została beneficjentem „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025” i uzyskała rządowe wsparcie finansowe w wysokości 15 tysięcy złotych (12 tysięcy złotych z dotacji oraz 3 tysiące złotych z Urzędu Miasta Gdyni). Środki można przeznaczyć m.in. na zakup książek, promocję czytelnictwa, wyposażenie pomieszczeń bibliotecznych.

W związku z tym prosimy o pomoc w stworzeniu listy zakupowej nowości wydawniczych do naszej biblioteki szkolnej. Podajcie tytuły książek/serii wydawniczych, które Waszym zdaniem są godne polecenia, które warto przeczytać, lub te, które chcielibyście znaleźć w bibliotece.

Na Wasze propozycje czekamy do 20 maja 2024 roku – w tym celu prosimy o wypełnienie poniższej ankiety

link do ankiety

lub podanie swojej propozycji w bibliotece szkolnej.

Post Author: Magdalena Bukowska