KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

W dniu 22 listopada 2019 r. w bibliotece  szkolnej odbył się Konkurs Pięknego Czytania dla uczniów kl. 2 i 3 szkoły podstawowej. W finale konkursu wzięło udział 18 uczniów wyłonionych w eliminacjach klasowych .Komisja konkursowa oceniała następujące elementy czytania: poprawność, płynność, interpretacje tekstu. W tym roku uczniowie czytali  fragmenty pochodzące z książek A.A. Milne ” Kubuś Puchatek” i „Chatka Puchatka”

Wyniki konkursu

Klasy  2

I miejsce – Hanna Mieszke  2b

II miejsce – Martyna Kołakowska  2c

III miejsce – Aleksandra Wasińska  2a

Klasy 3

I miejsce – Julia Bobowska3b, Iga Podhajska 3c

II miejsce – Maria Kordowska  3c, Zuzanna Słowikowska  3a

III miejsce – Franciszek Kotarba  3a

Serdecznie gratulujemy.

Galeria zdjęć

Post Author: Maria Bohn