KLASA 2A NA WERNISAŻU „W OKNIE FANTAZJI”

W piątek 20.05.2022 r. klasa 2a miała niezwykłą okazję udać się na wernisaż „W oknie fantazji” znajdujący się w Klubie Marynarki Wojennej Riwiera w Gdyni. Uczniowie mogli podziwiać dzieła młodych gdyńskich artystów, m.in. uczennic naszej szkoły – Igi Podhajskiej z kl. 5c i Toli Barwik z klasy 3b, które wraz z innymi twórcami pod okiem Pani Joanny Damrat wykonały przepiękne prace o tematyce takiej jak: martwa natura, żywioły, ceramika, abstrakcja, przerabianie starego obrazu na nowoczesny oraz skamieliny. Prace dzieci zachwyciły wszystkich swoją kreatywnością i nieszablonowymi rozwiązaniami. Po obejrzeniu wystawy, uczniowie miło spędzili czas poprzez ruchowe zabawy na placu zabaw przy miejskiej plaży.

Post Author: Magdalena Kandzora