KAMPANIA SPOŁECZNA FUNDACJI DBAM O MÓJ Z@SIĘG

Szanowni Państwo,
 
fundacja Dbam o Mój Z@sięg serdecznie zaprasza gminy i powiaty, szkoły, przedszkola, ośrodki pomocy społecznej, fundacje i stowarzyszenia oraz inne instytucje do wspólnej realizacji kampanii społecznej Idą święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj – edycja III. Kampania trwająca do końca 2020 roku wpisuje się w podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa w roku 2020/2021:
 

  • wykorzystanie w procesach edukacyjnych narzędzi i zasobów cyfrowych oraz metod kształcenia na odległość. Bezpieczne i efektywne korzystanie z technologii cyfrowych.
  • działania wychowawcze szkoły. Wychowanie do wartości, kształtowanie postaw i respektowanie norm społecznych

 
Zaproszenie

Regulamin

Post Author: Magdalena Bukowska