DZIEŃ CHŁOPAKA 2023 W KLASACH MŁODSZYCH

Ostatnie dni września oraz pierwsze dni października najmłodsi uczniowie naszej szkoły spędzili świętując dzień chłopaka. To sympatyczne święto ustanowione przez UNESCO jest wspaniałą okazją do integracji w grupach klasowych i nie tylko. Wspólnie spędzony, dobry czas jest dla dzieci okazją do nawiązania relacji koleżeńskich i poznania swoich kolegów i koleżanek.

Klasy pierwsze bawiły się w nowym miejscu na naszej dzielnicy, sali zabaw Vitava-zabawa. Uczniowie bawili się wyśmienicie, wszyscy opuścili plac zabaw bardzo zmęczeni, ale zadowoleni. Klasy drugie wybrały się na wycieczkę do Jabłoniowego Dworku. Tam dzieci miały okazję uczestniczyć w ciekawych zajęciach, pogoda sprzyjała i można było cieszyć się piękną jesienią w sadzie. Klasy trzecie natomiast wybrały się do U7, starszacy ćwiczyli grę w kręgle. Zdrowe współzawodnictwo, zasady fair play, tego uczyły się dzieci w U7. Ponadto uczniowie najmłodszych klas uczestniczyli w konkursach, dziewczynki składały życzenia kolegom, przygotowywały niespodzianki np: krawaty fajny chłopak, plakietki, słodycze i wiele innych. Już zbieramy pomysły na przyszły rok szkolny.

Galeria zdjęć

Post Author: Magdalena Kandzora