7A, 7B, 7C NA BIWAKU W ŁAPINIE

Uczniowie klas 7. aktywnie spędzili trzy majowe dni. Pojechali na biwak do Łapina, gdzie grupa Guru przygotowała dla nich zadania, które wymagały zręczności, współpracy oraz celności. Po przyjeździe uczestnicy zakwaterowali się w domkach, a następnie podzieleni na grupy podjęli wyzwania w Małpim Gaju oraz Alcatraz. Po obiedzie grupy zamieniły się zadaniami. Wieczorem biwakowicze musieli zbudować tratwy z beczek a następnie przepłynąć na nich określony dystans na jeziorze.

Następnego dnia po śniadaniu również czekało na nich wodne wyzwanie. Podzieleni na 5 załóg usadowili się w tratwach i wypłynęli na jezioro. Tam musieli wykonać kilka zadań zleconych przez organizatorów. Popołudnie upłynęło na grze w rugby oraz przechodzeniu toru przeszkód z oponami. Wieczorem odbyła się dyskoteka.

Ostatniego dnia uczestnicy mieli zajęcia z wykorzystaniem łuków.

Wszyscy wrócili cali, zdrowi, szczęśliwi i przyjemnie zmęczeni. Relacja z wyjazdu do obejrzenia w galerii zdjęć.

Galeria zdjęć

Post Author: Magdalena Gołyszny