ZMIANA SPOSOBU POTWIERDZANIA WOLI PRZYJĘCIA DZIECKA DO ODDZIAŁU „O”

Szanowni Państwo 

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 410), do dnia 10 kwietnia 2020r.,  informujemy, że terminarz rekrutacji do oddziałów „O” nie uległ zmianie, a w trosce o nasze zdrowie i bezpieczeństwo zmieniła się jedynie forma potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do oddziału „0” w Szkole Podstawowej nr 12 w Gdyni.

Rodzice, którzy logowali się samodzielnie  do systemu  elektronicznej rekrutacji mają możliwość sprawdzenia w systemie wyniku rekrutacji oraz potwierdzenia woli zapisu dziecka do oddziału „0” w SP nr 12.
Rodzice, którzy logowali się do systemu w sekretariacie szkoły zostaną poinformowani o wyniku rekrutacji.

W załączniku znajduje się druk „Potwierdzenie woli”. Proszę go pobrać, uzupełnić  i przesłać skan lub zdjęcie na adres mailowy szkoły: sekretariat@sp12gdynia.edu.pl do dnia 31.03.2020r. W tytule e-maila proszę wpisać: Potwierdzenie woli.

Proszę o nieprzychodzenie do szkoły w celu złożenia dokumentu w formie papierowej.

Potwierdzenie woli

Post Author: Maria Bohn