XXIV FESTIWAL SKOKU O TYCZCE IM. WALENTEGO WEJMANA

27 kwietnia na hali lekkoatletycznej przy ulicy Olimpijskiej w Gdyni, Klub Lekkoatletyczny ”Gdynia” wraz z Gdyńskim Centrum Sportu zorganizował  XXIV Festiwal Skoku o Tyczce im. Walentego Wejmana. Zawody odbyły się jednocześnie na trzech skoczniach w dziewięciu kategoriach wiekowych od 6 do 19 lat. Dla dzieci od 6 do 13 lat były to nieoficjalne Halowe Mistrzostwa Polski w Skoku o Tyczce. Impreza od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem i jak co roku brało w niej udział wielu tyczkarek i tyczkarzy z całego kraju. Festiwal dedykowany jest Walentemu Wejmanowi wybitnemu trenerowi i działaczowi Stoczniowego Klubu Sportowego „Bałtyk”, wychowawcy olimpijczyków, reprezentantów naszego kraju, wielu medalistów Mistrzostw Polski oraz inicjatorowi budowy hali lekkoatletycznej przy ulicy Olimpijskiej.

Natalka Sarawi (uczennica klasy 4B) z Klubu Lekkoatletycznego Gdynia zajęła II miejsce oddając skok 2,0 m

Maja Połchowska uczennica klasy 5A z Klubu Lekkoatletycznego Gdynia zajęła III miejsce oddając skok 1,7 m

Serdecznie gratulujemy!

Fotorelacja

Post Author: Maria Bohn