WOJEWÓDZKO – METROPOLITALNY KONKURS BIBLIJNY IM. SŁUGI BOŻEGO KARD. AUGUSTA HLONDA DZIEJE APOSTOLSKIE

W piątek 8 marca 2019 r. o godz. 13.30 odbył się Etap Rejonowy Konkursu Biblijnego w Szkole Podstawowej nr 21 w Gdyni. Naszą szkołę reprezentowało 7 uczniów z klas IV, V i VI. Sześcioro zakwalifikowało się do Etapu Wojewódzkiego, który odbędzie się w Rumi dnia 6 kwietnia 2019 r. Na Etapie Rejonowym uzyskali następujące wyniki:

 

Weronko Krzysztof  6a II miejsce
Morawska Marta      6d Wyróżnienie
Pazdrak Paulina        5d Wyróżnienie
Kochański Szczepan 5d Wyróżnienie
Weronko Grzegorz    4a Wyróżnienie
Weronko Michał       4a Wyróżnienie

Dnia 23 marca 2019 r. o godz. 10:00 w kościele pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy i św. Piotra Rybaka przy ul. Portowej 2 w Gdyni miał miejsce uroczysty finał Etapu Rejonowego i wręczenie nagród  zwycięzcom.

Równocześnie z konkursem wiedzy odbył się konkurs plastyczny dla uczniów klas I – III SP i przedszkoli. Dzieci wykonywały prace konkursowe dowolną techniką (farby, kredki, wyklejanki) na formacie A 4 lub A 3.  Zostały one ocenione przez  jury powołane przez Rejonową Komisję Konkursu. Uczniowie naszej szkoły uzyskali następujące wyniki:

w kategorii kl. I  –  Karolina Brzózka 1a – II miejsce

Blanka Mróz        1b – III miejsce

Amelia Łempicka 1c – wyróżnienie O. Proboszcza

w kategorii kl. II – Iga Podhajska 2c – I miejsce

Maja Orłowska 2a-  II miejsce

w kategorii kl. III – Marta Szczepaniak 3a – I miejsce

Cyryl Majchrzak 3b – I miejsce

Jan Pepliński 3a – II miejsce

Ksawery Marcinkiewicz 3b – III miejsce

Maja Lis 3b – wyróżnienie

 

All-focus
All-focus
All-focus

Post Author: Maria Bohn