Szkolny Konkurs Piosenki i Poezji Patriotycznej

KONKURS PIOSENKI I POEZJI PATRIOTYCZNEJ W KLASACH MŁODSZYCH

 W ramach obchodów 100-ej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości zostały przeprowadzone dwa konkursy – Konkurs Piosenki (29.10.) oraz Poezji Patriotycznej (5.11.) dla uczniów najmłodszych klas naszej szkoły. W trakcie obu konkursów uczniom i nauczycielom towarzyszył wyjątkowy, podniosły nastrój, podczas którego uczniowie ze wszystkich klas 1-3 SP wyśpiewali wspólnie “Piosenkę Młodego Patrioty”. Uczestnicy konkursów przyczynili się do wielu wzruszeń nie tylko u Jury, ale także wśród dużej grupy publiczności. Wyniki konkursów przedstawiają się następująco:

Konkurs Piosenki Patriotycznej:

I miejsce: Julia Kolera kl. 2a

II miejsce: Maja Janik-Lipińska kl. 2c

III miejsce: Maria Szymkowiak kl. 1a

 

Konkurs Poezji Patriotycznej:

I miejsce: Cyryl Majchrzak kl. 3b

II miejsce: Małgorzata Lisińcka kl. 2a

III miejsce: Lena Próchnicka kl. 1b

 Serdecznie gratulujemy!

GALERIA ZDJĘĆ

Post Author: Maria Bohn