SAMORZĄD UCZNIOWSKI

I m.: Kamila Korda, Małgorzata Lisińska 7a
II m.: Maciej Domański, Dariusz Kruszyński 6c
III m.: Halina Jonko, Hanna Stępień 8a

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Z okazji „Mikołajek” Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz ciast i ciasteczek. Uczniowie z pomocą rodziców upiekli przepiękne i przepyszne słodkości. Przyjemne połączyliśmy z pożytecznym. Udało nam się zebrać 700 złotych!!! Kwota ta zasili Uczniowski Budżet Obywatelski, dzięki któremu będzie możliwa realizacja uczniowskich projektów.

Z mikołajkowym podziękowaniem za udział w akcji

Andrzejki

Niech spełnią się wszystkie dobre wróżby!!!

21 listopada Dzień Życzliwości

Dzień Życzliwości obchodzony jest na całym świecie już w ponad 180 krajach. To wyjątkowe święto wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, gdzie znane jest jako World Hello Day. Amerykańska nazwa zwraca uwagę na główne wyzwanie tego dnia – mówienie „dzień dobry” do co najmniej 10 osób dziennie.

Dzień Edukacji Narodowej

Jak co roku SU przygotował niespodzianki dla pracowników szkoły z okazji ich święta. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego dnia.
Podaj Dalej Pluszaka

W październiku 2023r. SU brał udział w akcji zorganizowanej przez Zespół Wolontariuszy Szpitali Pomorskich, której celem było zebranie jak największej liczby maskotek dla dzieci przebywających na oddziałach szpitalnych. Maskotki te zostaną rozdane małym pacjentom w Dzień Pluszaka. Pluszaki przyniesione przez naszych uczniów trafiły do szpitala w Redłowie. W imieniu pracowników szpitala serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom. Wasze maskotki na pewno wywołają uśmiech na twarzach obdarowanych pacjentów!