REJONOWE MISTRZOSTWA GDYNI W 2 OGNIE

Dnia 9 stycznia 2019 r. w SP nr 48 na Chwarznie odbyły się Rejonowe Mistrzostwa Gdyni w 2 ognie. Zawody o tyle ważne, że uczestnicy rekrutowani byli wśród uczniów tylko klas czwartych i piątych. W ten sposób zrealizowany został nasz postulat sportowego aktywizowania dzieci z tych właśnie roczników, o który postulowaliśmy już wiele razy. Nasza szkoła reprezentowana była przez dziewczynki i chłopców. Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców okazaliśmy się bezkonkurencyjni i z kompletem samych zwycięstw awansowaliśmy do finału miejskiego. Opiekunami naszych bohaterów byli: p. Monika Jarząb (dziewczęta) oraz p. Rafał Kaczyński (chłopcy).  A tak przedstawia się skład osobowy naszych reprezentacji:

Dziewczęta:

8. Orlikowski Hubert
  9. Tybuszewski Piotr
  10. Urbański Franciszek 5a

Wszystkim reprezentantkom i reprezentantom gratulujemy zwycięstwa oraz sportowej postawy i hartu ducha. Jednocześnie życzymy powodzenia w finale miejskim 2 ogni.