OBÓZ REKREACYJNY-SPORTOWY ORGANIZOWANY PRZEZ UKS „SIÓDEMKA”

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą obozu rekreacyjno-sportowego, organizowanego przez UKS „Siódemka”. Obóz odbędzie się w Olsztynie, zakwaterowanie i wyżywienie w kampusie Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji pokoje 2 osobowe z łazienką, nasza grupa będzie zakwaterowana osobno na jednym piętrze akademika. Kampus uniwersytecki położony jest nad jeziorem, posiada rozległe tereny rekreacyjne, własny market spożywczy, 2 duże stołówki, pływalnię, boiska sportowe, posiada świetną bazę, która sprosta dzisiejszym wymogą, Większość atrakcji jest zlokalizowanych na terenie kampusu lub w bliskim sąsiedztwie, planujemy skorzystać także z innych atrakcji takich jak Aquapark, JumpCity, czy przejażdżka konna, na których miejsce będziemy jeździć wynajętym transportem, podobnie przejazd Gdynia – Olsztyn, Olsztyn – Gdynia wynajętym autokarem.
Zgłoszenia na obóz proszę przesyłać drogą mailową –„nazwisko, imię dziecka, rok urodzenia” – do 10 czerwca.

 

Post Author: Maria Bohn