NASZE ZDOLNE JUDOCZKI

Konstancja Wiśniewska (z klasy 5 A) i Józefina Wiśniewska (z klasy 6 D), judoczki z gdyńskiego klubu @GaleonJudo , w tym roku szkolnym 18 razy stanęły na podium. Zdobyły 7 x złoto, 5 x srebro i 6 x brąz.

Konstancja na Judo Balitc Cup wywalczyła brąz w starszej kategorii wiekowej U14. Na Międzynarodowym Turnieju w Rymawskiej Sobocie, w Słowacji zdobyła srebro. Na turnieju Zukovia Judo Cup 2019 2xsrebro w swojej kategorii U12 oraz starszej U14. Na XVI Wielkopolskim Międzynarodowym Turnieju Judo w Suchym Lasie zdobyła złoto w kategorii U12 oraz brąz w kategorii U14. Na Turnieju Małego Mistrza w Warszawie złoto w U12. Na Otwartych Mistrzostwach Gdyni „DZIECI W JUDO” 2xzłoto w U12 i U14. Złoto na turnieju „To My Gdańskie Lwy” oraz złoto (U11) i brąz (U13) na XXVIII Turnieju Judo im. Antoniego Reitera. Na Międzynarodowym Turnieju Kokoro Grand Prix w Łodzi, Konstancja wywalczyła srebro.

Józefina na Międzynarodowym Turnieju w Rymawskiej Sobocie, w Słowacji uplasowała się na 4 pozycji. Na Zukovia Judo Cup 2019 zdobyła złoto  W Warszawie na Turnieju Małego Mistrza brąz. W Gdańsku na Mistrzostwach Regionu Pomorskiego Młodzików i Juniorów Młodszych srebro. Na Otwartych Mistrzostwach Gdyni „DZIECI W JUDO” brąz oraz brąz na gdańskim turnieju „To My Gdańskie Lwy”.

Przed dziewczynami jeszcze Międzynarodowy Turniej Solanin Cup 2019 oraz camp z brązowym medalistą IO z Rio 2016, z Diyorbek Urozboev.

Jesteśmy z was dumni. Trzymamy kciuki.

Post Author: Maria Bohn