Mistrzowie Gdyni w Mini Piłce Nożnej

Mistrzowie Gdyni w Mini Piłce Nożnej

W dniu 23.04.2018 r. drużyna SP nr 12 w Gdyni w składzie: Jakub Bohdanowicz, Nikodem Czarnecki, Olek Gajda, Filip Petkowski, Maciek Nastały, Miłosz Jesiotrzyński, Mikołaj Matofi, Stanisław Wojciechowski, prowadzona przez trenera Krzysztofa Perkowskiego zajęła I miejsce w Rejonowych Igrzyskach Dzieci w Mini Piłce Nożnej i awansowała do gdyńskiego finału.
W finałach pierwszy mecz zremisowaliśmy po zaciętej walce. Następny mecz wygraliśmy przy dużym zaangażowaniu i determinacji. Dzięki wygranej w turnieju zostaliśmy Mistrzami Gdyni w Mini Piłce Nożnej i awansowaliśmy do półfinału wojewódzkiego.

Relację przygotował: Jakub Bohdanowicz z klasy 7b
Za zdjęcia dziękujemy panu Januszowi Bohdanowiczowi.

Jesteśmy z Was dumni. Trzymamy kciuki.??

Fotorelacja

Post Author: Maria Bohn