Międzynarodowy Dzień Kropki

Co roku 15 września w ramach International Dot Day uczniowie, nauczyciele, bibliotekarze, pracownicy instytucji kultury na całym świecie organizują wiele działań, które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać swoje mocne strony i je zaprezentować. Motywem przewodnim jest kropka. I tak, w tym dniu, w naszej szkole powstały przede wszystkim „kropkowe” dzieła sztuki. Jako uczestnicy programu „Uczymy dzieci programować” wykonywaliśmy zadania na dużych i małych matach do kodowania, a nawet na wycieraczkach. Nie zabrakło też łamigłówek matematycznych oraz multimedialnych gier edukacyjnych związanych z kropkami. Tego dnia drugie śniadanie również miało okrągły kształt. To było prawdziwe święto i festiwal wszechstronnych talentów.

Galeria zdjęć

Post Author: Maria Bohn