Konkurs „Lampion Adwentowy”

 

 

Grudzień  to nie tylko miesiąc zadumy i refleksji, ale również czas przygotowań poprzez udział w roratach do spotkania z Jezusem. Dzieci ze Szkoły Podstawowej z wielka radością i entuzjazmem wzięły udział
w konkursie na  wykonanie „Lampionu  Adwentowego”. Chętni uczniowie przygotowali samodzielnie lampiony: czy to z papieru, kartonu,  czy ze słoika lub innego materiału oraz pięknie go ozdobiły, a następnie przynieść do szkoły. Prace konkursowe były kolorowe i bardzo różnorodne.  Przez dwa tygodnie upiększały one  nowo wybudowaną nawę kościoła w Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Gdyni.
Po burzliwych obradach komisji konkursowej wyróżnione zostały prace następujących uczniów:

 

I miejsce

Lis Maja z klasy 2b

Langier Paulina z klasy 3e

Spirewski Mikołaj z klasy 4d

II miejsce

Molendowski Igor z klasy 3e

Kaczmarek Maja z klasy 1a

Siwicki Oskar z klasy 4d

III miejsce

Truszkolawski Tomasz z klasy 3d

Spieck Anastazja z klasy 3e

 

                                                     Wszystkim serdecznie gratulujemy

 

Post Author: Administrator