Konkurs Kolęd i Pastorałek

 

6 grudnia 2017 roku w naszej szkole odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek w dwóch kategoriach: Soliści i Zespoły,  a startowały w nim 33 osoby. W konkursie brali udział uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum.

Każdy z uczniów wykonał utwór (kolędę, pastorałkę lub utwór o tematyce bożonarodzeniowej) przy akompaniamencie instrumentów muzycznych. Jury w składzie: A. Jabłońska, M. Mościcka, D. Derkowska i A. Górska oceniało walory głosowe, interpretację kolędy oraz ogólne wrażenie artystyczne,  jakie prezentowali swoim występem młodzi artyści.

Najlepszymi okazali się być:

  1. W kategorii Soliści ze szkoły podstawowej:

 • I miejsce Paulina Jaszczuk 4b
 • II miejsce Anna Szczygielska 5d
 • II miejsce Natalia Czuba 4b

  2. Klasy 7SP i gimnazjum

 • I miejsce Julia Wieczorek 7c
 • II miejsce Karolina Martyka III A

  3. W kategorii zespoły

 • I miejsce Karolina Pijet 5a, Alicja Wieczerniak 5a i Jakub Frączyk 5a
 • II miejsce Cyryl Majchrzak 2b i Antonina 5d
 • III miejsce Zuzanna Wiśniewska 4d, Nathalie Lewandowski 4d i Paulina Pazdrak 4d

Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi i talentu

Post Author: Administrator