KONKURS FOTOGRAFICZNY „TU JEST MOJE MIEJSCE – POMORSKIE!”

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym poświęconym tematyce unijnej Tu jest moje miejsce – pomorskie!. Konkurs ma na celu zwrócenie uwagi mieszkańców województwa pomorskiego na zmiany, jakie nastąpiły na obszarach wiejskich, dzięki wykorzystaniu funduszy unijnych, a także stworzenie możliwości zaprezentowania oraz ukazania wpływu Unii Europejskiej na rozwój gospodarczy, społeczny i kulturalny obszarów wiejskich województwa. Konkurs fotograficzny adresowany jest do mieszkańców województwa pomorskiego w podziale na dwie kategorie wiekowe:

  • dzieci i młodzież (w wieku 12-18 lat)
  • osoby pełnoletnie (powyżej 18 roku życia)

 
Zdjęcie należy przesłać na adres: ksow@pomorskie.eu w terminie do 15 października 2020 roku. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu (regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz zgoda na udział dla osób niepełnoletnich) znajdują się na stronie internetowej Departamentu Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich UMWP pod linkiem

plakat

Post Author: Magdalena Bukowska