Drużynowe Biegi Przełajowe

Dnia 2 października 2018 r. Drużynowymi Biegami Przełajowymi rozpoczęliśmy rywalizację międzyszkolną w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej czyli klas III gimnazjum oraz 7 i 8 klas SP. Wystartowaliśmy zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. A tak wyglądały nasze reprezentacje:

dziewczęta
chłopcy
Halk Ida III b Piernicki Kamil III d
Borkowska Agnieszka III c Piernicki Klaudiusz III d
Wojciechowska Zuzanna III b Bąbel Eryk III a
Janczarska Wiktoria 8 b Pietrzak Kamil 8 a
Jastrząbek Nadia 8 b Jarząb Kacper 8 a
Miształ Maja 8 b Kwiatkowski Tymoteusz III a

W toku rywalizacji nasze dziewczęta A. Borkowska i I. Halk zajęły indywidualnie odpowiednio 2 i 3 miejsce, co wraz z wynikami pozostałych reprezentantek uplasowało nasza szkołę na 5 miejscu wśród wszystkich gdyńskich szkół.Chłopcy z kolei nie zajęli indywidualnie miejsca na podium ale pobiegli na tyle dobrze, że drużynowo uplasowaliśmy się na 4 miejscu. Wszystkim reprezentantom gratulujemy sportowej postawy i hartu ducha.

Galeria zdjęć

Post Author: Maria Bohn