ALFIK MATEMATYCZNY 2017 – sukces naszych Uczniów

22 listopada 2017 roku odbył się finał XXIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny. W rywalizacji wzięło udział blisko 67 tysięcy uczestników z całej Polski, wśród których znalazło się aż 67 uczniów Szkoły Podstawowej nr 12 w Gdyni. W gronie 416 laureatów znalazł się uczeń klasy 5a Krzysztof Weronko z wynikiem 97% punktów możliwych do uzyskania, który w nagrodę pojedzie do Serpelic na obóz.

Wyróżnienia i dyplomy za imponujący wynik otrzymali także: Aleksander Grabowski kl. 3e, Kamil Szybkowski kl. 4b, Oktawian Siciński kl. 4a, Paweł Muszyński kl. 5c, Milena Katzer kl.5b i Marta Majewska kl. 5b.
Z wyrazami dumy i uznania gratulujemy naszym Uczniom, życząc kolejnych sukcesów i osiągnięć w świecie liczb.

Post Author: Administrator