WYPOCZYNEK W RAMACH ZFŚS

Szanowni Państwo

W terminie 26-28.08.2022 (sierpień) planujemy zorganizować wycieczkę integracyjną dla uprawnionych w ramach Wypoczynku Grupowego z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Wysokość indywidualnego dofinansowania będzie zależna od grupy wskazanej w oświadczeniu za 2021 r. W planie wycieczki coś dla ciała i dla ducha, a więc integracja przy ognisku, zwiedzanie, wypoczynek nad i/lub na wodzie.

Kierunek –najprawdopodobniej Kaszuby.

Do 15.04.2022 prosimy o deklarację chęci uczestnictwa w tym wydarzeniu, można nas poinformować telefonicznie pod numerem telefonu: 58 624 04 07, mailowo: katarzyna.wysocka@sp12gdynia.edu.pl lub osobiście w sekretariacie szkoły.

W związku z dość dynamiczną sytuacją w kraju dzisiaj optymistycznie planujemy wspólny wypoczynek, niemniej jednak z przyczyn niezależnych od nas wycieczka może zostać odwołana.

Post Author: Maria Bohn