WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU „SZOPKA BOŻONARODZENIOWA”

W grudniu odbyła się tegoroczna edycja Szkolnego Konkursu „Szopka Bożonarodzeniowa”. Dziękujemy wszystkim uczniom i ich rodzinom za poświęcony czas i włożoną pracę w wykonanie szopek, które w szczególny sposób wpisują się w klimat Świąt Bożego Narodzenia. Jury znów stanęło przed bardzo ciężkim zadaniem, ponieważ ilość szopek i włożona w nie praca wszystkich pozytywnie zaskoczyła. Po wnikliwym obejrzeniu i ocenie wszystkich prac, komisja wybrała następujących laureatów:

I miejsce

Maja Juszczak kl. 1a,

Aleksander Muzyka OP 2 i Adam Muzyka kl. 2d

II miejsce

Helena Dzielicka kl. 2c, Franciszek Dzielicki kl. 5a i Karol Dzielicki kl. 7e

Antoni Cichocki kl. 2b

III miejsce

Kajetan Podhajski kl. 2a i Iga Podhajska kl. 5c

Zuzanna Kandybowicz kl. 2c

Wyróżnienie

Lesław Biedrzycki OP2 i Franciszek Biedrzycki kl. 2a

Maciej Bajkiewicz kl. 2c

Oliwia Peschel kl. 5b

Serdecznie gratulujemy!

Galeria zdjęć

Post Author: Magdalena Kandzora