WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU LOGOPEDYCZNEGO „WIERSZYKI, PRZY KTÓRYCH ŁAMIEMY JĘZYKI”

W ostatnich dniach kwietnia w naszej szkole odbył się Konkurs Logopedyczny „Wierszyki, przy których łamiemy języki” dla klas 0 oraz klas 1 i 2. W konkursie wzięło udział prawie 60 uczniów, a uczestnicy zaskakiwali swoim zaangażowaniem i interpretacją wierszy. Każdy zasłużył na nagrodę i ogromne brawa, jednak jury, w składzie: Maja Sacewicz i Agnieszka Skulina, stanęło przed trudnym zadaniem wyłonienia laureatów. Pod uwagę brane było nie tylko pamięciowe opanowanie tekstu i ogólny wyraz artystyczny, ale przede wszystkim, trud włożony w poprawną wymowę ćwiczonej głoski. Po burzliwych naradach wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

Oddziały Przedszkolne:
I miejsce – Irena Baniak OP 1
II miejsce – Jan Rudziński OP 1 i Agata Dziki OP 2
III miejsce – Lena Zybort OP 2
Wyróżnienia: Horacy Turaliński OP 1, Victor Gwizd OP 2, Igor Tatarynowicz OP 1  

Klasy 1 i 2:
I miejsce – Karolina Marecik 2a, Wiktor Lipiński 2c
II miejsce – Oliwia Braciszewicz 2c
III miejsce – Piotr Ułanowicz 1c
Wyróżnienia: Hanna Słowi 2c, Maksymilian Wroński 1b, Mateusz Kruszewski 1a

Wszystkim serdecznie gratulujemy! 

Karolina Marecik – 1 miejsce 
Wiktor Lipiński – 1 miejsce
Oliwia Braciszewicz – 2 miejsce
Piotr Ułanowicz – 3 miejsce
Irena Baniak – 1 miejsce
Agata Dziki – 2 miejsce
Jan Rudziński – 2 miejsce
Lena Zybort – 3 miejsce

Post Author: Maria Bohn