Wyniki konkursu bożonarodzeniowego na ozdobę 3D

Od 2 listopada do 21 grudnia 2017 roku zorganizowano w Szkole Podstawowej nr 12 w Gdyni „Konkurs na ozdobę choinkową 3D”. Uczniowie wykonywali prace w ramach zajęć z informatyki. Ocenie podlegały projekty. Te, które można było wydrukować ozdobiły choinkę przy szopce betlejemskiej w parafii Podwyższenia Krzyża św. w Gdyni. Jury z uwagi na dużą ilość nadesłanych prac, postanowiło przyznać nagrody w dwóch grupach wiekowych: klasy IV – VI SP i VII, II – III gimnazjum. Poniżej przedstawiamy listę nagrodzonych uczniów.

Klasy IV – VI

I MIEJSCE  Mateusz Węgrzyn 4b
II MIEJSCE Adam Peisert 5b
III MIEJSCE Marta Morawska 5d
Wyróżnienia Józefina Wiśniewska 5d

Igor Smardz 6b

 

Klasy VII SP i II – III GIM

I MIEJSCE Natalia Zalewska 7b
II MIEJSCE Kamil Ostrowski IID

Piotr Węgrzyn IIC

III MIEJSCE Filip Bińkowski 7c
Wyróżnienia Łukasz Domański IIA

Mateusz Stasiak IID

Łukasz Sypuła IIIB

Post Author: Administrator