WYCIECZKA KLAS 2

W poniedziałek 5 czerwca wszystkie klasy 2 wybrały się na wycieczkę do Parku Ewolucji w Sławutówku. Na ścieżce edukacyjnej uczniowie mieli niezwykłą okazję stanąć oko w oko z największymi dinozaurami, które żyły miliony lat temu na Ziemi. Widzieli również, jak wyglądał świat prehistoryczny, gdy pojawił się Homo sapiens i oglądali scenki przedstawiające aspekty życia najdawniejszych przodków człowieka. Odwiedzili też kino prehistoryczne oraz batyskaf, gdzie odbyli niezapomnianą podróż w czasie na dnie oceanu i zobaczyli największe gady morskie sprzed milionów lat. Najdzielniejsi odważyli się wejść do piramidy, gdzie przeżyli pełne emocji spotkanie z mumiami oraz ze zjawą samego władcy Egiptu. Następnie uczniowie przejechali się rollercoasterem, dino pociągiem oraz pojazdami Flinstonów. Na koniec był plac zabaw, pamiątki i inne atrakcje. To była bardzo udana wycieczka!

Galeria zdjęć

Post Author: Magdalena Kandzora