WOLONTARIAT – ROZDAWANIE ULOTEK

6. lutego w Parafii Św. Maksymiliana i Podwyższenia Krzyża Św.
 zapraszamy chętnych Wolontariuszy do rozdawania ulotek
Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Wawrzyńca w Gdyni troszczy się o nieuleczalnie chorych od ponad 34 lat.
Choć hospicjum jest placówką medyczną, robimy wszystko, aby nasi podopieczni czuli się tu jak w drugim domu. Domu pełnym ciepła, życzliwych uśmiechów, domowych zapachów i kolorów. Opieka nad nieuleczalnie chorymi wymaga nie tylko właściwego, profesjonalnego podejścia medycznego. To również konieczność stosowania specjalistycznego sprzętu medycznego, terapeutycznego, leków, środków pielęgnacyjnych.
Dlatego tak ważna jest dla nas pomoc w postaci 1% podatku dochodowego. Za każdą przekazaną złotówkę z całego serca dziękujemy!
Uczniowie, którzy chcieliby wziąć udział w akcji, proszeni są o kontakt z Panią Magdaleną Thiel-Sawczuk poprzez Teams.

 

Post Author: Magdalena Bukowska