WOLONTARIAT PODCZAS BIEGU RUNMAGEDDON TRÓJMIASTO

Zapraszamy do udziału w  wolontariacie sportowym, który odbywać się będzie podczas biegu Runmageddon Trójmiasto w dniach 15-16.04.2023 r.

Na czym polega Wolontariat?

Pomoc w strefie Kids polega na obstawieniu trasy biegu dla naszych najmłodszych, czyli dzieci w wieku 4-11 lat. Przy każdej przeszkodzie stawiamy minimum jednego Wolontariusza, który ma za zadanie wyjaśnić jak pokonać tą przeszkodę oraz ewentualnie pomóc w jej pokonaniu dzieciom. Wszystkie zasady oraz instrukcja obsługi swojego stanowiska oczywiście będzie przedstawione młodzieży już w ciągu dnia Wolontariatu na specjalnej odprawie

Wolontariusze mają zapewnione całodzienne wyżywienie, koszulkę oraz bandankę Runmageddon, zniżki na start lub bony na odzież, procesjonalną opiekę organizatorską, ubezpieczenie NNW, zaświadczenie o odbytym wolontariacie.

Chęć udziału w Wolontariacie można zgłosić:

  • przez stronę www.runmageddon.pl/wolontariat
  • telefonicznie pod numerem: Jagoda 530 650 267 (dostępny od godziny 13:00 do 17:00)
  • mailowo pod adresem jagoda.krupa@runmageddon.pl

Chętnych Wolontariuszy zapraszamy do kontaktu!

 

Post Author: Magdalena Bukowska