WIECZÓR LAUREATA 2018/2019

Drodzy Laureaci!

Nadszedł upragniony wieczór, podczas którego  przy akompaniamencie oklasków, poczujecie sens Waszej ciężkiej pracy. Jesteśmy wzruszeni i dumni, że tak wielu z naszych uczniów nie ustaje w swoich dążeniach.

Każdy konkurs, zawody, wynik jest efektem tego, że najpierw uwierzyliście, że możecie dokonać wszystkiego, o czym marzycie. Stawiacie sobie wyzwania, a to ważny element rozwoju. Dzięki sukcesom przekonaliście się, że każde działanie ma znaczenie Dzięki postawionym celom wzmacniacie swój charakter oraz siłę woli.

Gratulujemy Wam odwagi, wiedzy i umiejętności,  a Waszym Rodzicom i Opiekunom dziękujemy, że towarzyszą Wam w tej trudnej drodze do mety.

Podobno zwycięzcą jest marzyciel, który nigdy się nie poddaje. Zatem podążajcie za swoimi marzeniami, pokonujcie samych siebie i nie poddawajcie się mimo trudności. Wykorzystajcie każdą lekcję,  każdy trening, każdy dzień, by uczynić go najpiękniejszym w swoim życiu.

Grono Pedagogiczne

Fotorelacja

Post Author: Maria Bohn