WEBINARIA Z ZAKRESU WSPARCIA PSYCHOLOGICZNEGO DLA ÓSMOKLASISTÓW I ICH RODZICÓW

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie

Zachęcamy do udziału w webinariach z zakresu wsparcia psychologicznego dla ósmoklasistów i ich rodziców.

Webinaria są jednym z tych rodzajów wsparcia, które zostało zdiagnozowane na podstawie przeprowadzonych ankiet. Uczniowie i rodzice wskazali wsparcie psychologiczne jako jeden z elementów niezbędnych przed egzaminami.

Spotkania online poprowadzą specjaliści – psycholodzy, trwają one 2 godziny dydaktyczne. (90 minut)

Tematyka:

  • sposoby efektywnej nauki i podnoszenia poziomu motywacji,
  • metody minimalizowania stresu związanego z egzaminami w trudnym czasie pandemii,
  • metody wspierania i motywowania swojego dziecka przed egzaminami.

Aby wziąć udział w spotkaniu, wystarczy założyć konto zgodnie z poniższą instrukcją i zarejestrować się na jeden wybrany, najbardziej dogodny dla siebie termin. Udział w webinariach jest całkowicie bezpłatny.

Webinaria dla ósmoklasistów

Webinaria dla rodziców

Post Author: Maria Bohn