UBO – WYNIKI GŁOSOWANIA

Dnia 15.03.2023 odbyło się głosowanie na projekty złożone w ramach Uczniowskiego Budżetu Obywatelskiego. Do realizacji przeszły dwa projekty. Pierwsze miejsce (528 punktów) zajął projekt ,,Krzaczkowo” Leny Makowskiej i Sylwii Szejpak z klasy 8a. Na drugim miejscu uplasował się projekt ,,Szkolny Konkurs Talentów” (361 punktów) Jana Peplińskiego i Michała Jasińskiego z 7a. Za głosowanie i przeliczenie głosów odpowiedzialny był Szkolny Zespół Roboczy w składzie:
-Pani Dyrektor Dorota Skulska-Wittbrodt,
-Pani Magdalena Bączek-Przewodnicząca Rady Rodziców,
-Pani Monika Jarząb-Koordynator projektu ze strony nauczycieli,
-Maciej Wyszyński-Koordynator projektu ze strony uczniów.
Gratulujemy autorom projektów!
Samorząd Uczniowski

Galeria zdjęć

Post Author: Magdalena Gołyszny