TURNIEJ BRD 2023

9 maja dwie reprezentacje naszej szkoły wzięły udział w powiatowych eliminacjach Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 47 w Gdyni. Uczniowie rozwiązywali test ze znajomości przepisów drogowych, sprawdzali swoje umiejętności udzielania  pierwszej pomocy oraz poruszali się rowerem po miasteczku ruchu drogowego. Reprezentacja klas 7-8 w składzie: Agnieszka Ostanówko, Hanna Puc, Magdalena Reinholz zajęła III miejsce, a reprezentacja w młodszej kategorii w składzie: Hanna Ickowska, Julia Kolera, Franciszek Kotarba i Tymon Sańko – II miejsce.

Na wyróżnienie zasłużyły Magdalena Reinholz i Julia Kolera, które osiągnęły najwyższy wynik z części teoretycznej w swoich kategoriach wiekowych.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Galeria zdjęć

Post Author: Magdalena Gołyszny