SZKOLNY KONKURS RODZINNY „KALENDARZ ADWENTOWY” – WYNIKI

Pod koniec listopada nasi uczniowie wzięli licznie udział w Szkolnym Konkursie Rodzinnym „Kalendarz adwentowy”. Kreatywność i zaangażowanie jakie zostały włożone w wykonanie prac sprawiły, że jury miało dużo trudności, aby wyłonić laureatów. Wszystkim uczestnikom, którzy podjęli trud pracy chcemy powiedzieć jedno – jesteście wspaniali! Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas z rodziną, stał się okazją do zacieśnienia więzi z bliskimi.
Wyniki konkursu:
I miejsce: Urszula Nowicka z klasy 3b, Zuzanna Kandybowicz z klasy 3c i Wiktoria Wójt z klasy 5a
II miejsce: Lesław Biedrzycki z klasy 1a i Franciszek Biedrzycki z klasy 3a, Kajetan Tołczyk z klasy 3a i Jakub Tołczyk z klasy 8d
III miejsce: Wiktor Lasota z klasy 1a, Martyna Kotlarz z klasy 4c
Wyróżnienie: Antoni Jasiński z klasy 3b, Oliwier Jaszczołt z klasy 3c, Laura Keller z klasy 5a, Jakub Rekowski z klasy 3a, Aleksander Muzyka z klasy 1a i Adam Muzyka z klasy 3d.

Galeria zdjęć

Post Author: Magdalena Kandzora