SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI DLA KLAS 1-3

W dniu 12.05.2022 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas 1 – 3 z podziałem na dwie kategorie: klasy pierwsze oraz klasy drugie i trzecie. W konkursie wzięło udział 18 uczniów, którzy recytowali wiersze polskich autorów o tematyce wiosennej. Każdy z nich zasłużył na nagrodę i ogromne brawa. Jednak jury, w składzie: Joanna Grabowska, Aleksandra Kłopocka oraz Iwona Głowacka stanęło przed trudnym zadaniem wyłonienia laureatów. Po burzliwych naradach wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

Konkurs dla klas pierwszych:
I miejsce – Natalia Korsak 1c
II miejsce – Nina Skubiszewska 1c
III miejsce – Izabela Brom 1c

Konkurs dla klas drugich oraz trzecich:
I miejsce – Karolina Marecik 2a
II miejsce – Jakub Rekowski 2a
III miejsce – Krystyna Jonko 2d

Wyróżnienia: Izabela Rosłoń 3b, Oliwier Jaszczołt 2c

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Galeria zdjęć

Post Author: Magdalena Kandzora