ŚWIĘTO PRACOWNIKÓW SZKOŁY

14 października świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji grupa teatralna i chór szkolny (pod przewodnictwem pań: Anny Szermelek, Małgorzaty Brochockiej i Anny Jabłońskiej) przygotowały przedstawienie, podczas którego zaprezentowano nauczycielską modę oraz rozdano Oskary. Uhonorowani zostali wszyscy pracownicy szkoły w zależności od kategorii konkursowej. Pojawiły się nagrody m.in. w kategoriach: Róża kierunków, Pani Super Niania, Jak szybko i sprawnie za granicą mówić poprawnie, Tylko w chorobie ceni się zdrowie, Świetna Świetlica, Kwas do kwasu, jest ich dwa, co z tym uczeń robić ma.

Na koniec były życzenia i piosenka, za które serdecznie dziękują pracownicy pedagogiczni i niepedagogiczni szkoły

Galeria zdjęć

Post Author: Magdalena Gołyszny