STOŁÓWKA

Opłaty za obiady

Rodzice/ Opiekunowie

Informujemy, że w grudniu będzie możliwość zakupu obiadu

dla wychowanków OP oraz dla uczniów klas 1-8 SP.

Dla wychowanków OP żywienie całodzienne

20 dni żywieniowych x 9.00 zł= 180.00 zł

Dla wychowanków OP obiady

20 dni żywieniowych x 6.00 zł = 120.00 zł

Dla uczniów klas 1-8 SP

16 dni żywieniowych x 6.00 zł = 96.00 zł

Opłatę za obiady za grudzień 2022 r. proszę wpłacać wyłącznie na konto Szkoły

w dniach  01 – 15 listopada 2022 r.

Nr konta Bankowego do wpłat za obiady:

W tytule przelewu należy podać:

imię i nazwisko ucznia, klasę, miesiąc i rok

Przykład opisu przelewu:

Anna Kowalska I a obiady za XII/2022.

Kontakt z intendentem jest możliwy przez wysłanie maila w aplikacji

lub drogą elektroniczną na adres obiady@sp12gdynia.edu.pl

Opłaty za obiady można dokonywać tylko za jeden miesiąc tylko w wyznaczonych w harmonogramie dniach podanych jak wyżej. Płatności dokonywane po w/w terminach będą każdorazowo zwracane na konto podane w deklaracji zapisu.

O wszelkich zmianach dotyczących odpłatności będziemy informować na bieżąco na stronie internetowej szkoły oraz na tablicy ogłoszeń

Bardzo prosimy o przestrzeganie wyznaczonych terminów płatności

W przypadku zdarzeń nieprzewidzianych rodzice o zmianach zostaną powiadomieni przez aplikację i/lub przez e-dziennik Librus.

Poniżej harmonogram wpłat za obiady w roku szkolnym 2022/2023

harmonogram wpłat 2022-2023

Drodzy Rodzice/Opiekunowie

W roku szkolnym 2021/2022 został wprowadzony nowy, elektroniczny system, który reguluje korzystanie ze stołówki szkolnej. System e-Stołówka  rejestruje wejścia do stołówki, kontroluje płatności, wysyła rodzicom/opiekunom prawnym informację o kwocie płatności na kolejny miesiąc, przypominana 3 dni przed o upływie terminu płatności oraz umożliwiał odwołanie posiłków 24h na dobę.

e-Stołówka instrukcja dla rodzica

Aby zapisać dziecko na obiady należy pobrać, wypełnić i odesłać na adres obiady@sp12gdynia.edu.pl lub złożyć w sekretariacie szkoły do 31 sierpnia poniższą deklarację

deklaracja zapisu na obiady OP

deklaracja zapisu na obiady SP

W odpowiedzi na złożoną deklarację na podany w niej adres mailowy otrzymają Państwo link do „Panelu Rodzica”.

Następnie na konto Rady Rodziców należy wpłacić kwotę w wysokości 8 zł za kartę zbliżeniową oraz smycz.

Nr konta Rady Rodziców: 09 1240 5354 1111 0010 7626 5348 Bank Pekao S.A. Oddział w Gdyni

Po przesłaniu potwierdzenia powyższej wpłaty na adres obiady@sp12gdynia.edu.pl, wychowawcy klas otrzymają listę uczniów wraz z numerem karty, które zostaną przekazane dzieciom.

Aby zrezygnować z obiadów należy pobrać, wypełnić i odesłać na adres obiady@sp12gdynia.edu.pl lub złożyć w sekretariacie szkoły poniższą rezygnację

rezygnacja z obiadów

Opłaty za obiady muszą być uiszczane we wskazanych terminach. Płatność dokonana w innym niż podany terminie będzie każdorazowo zwracana na konto podane w deklaracji zapisu, a system uniemożliwi wejście ucznia do stołówki.

*************************************************************************************************************

Regulamin stołówki 2022-2023

Żywienie w roku szkolnym 2022/2023 rozpoczynamy 5. września.

5. września zaczynamy żywienie składające się z dwóch dań.

Szczegółowy jadłospis dostępny będzie od poniedziałku na stronie internetowej szkoły.

Prezentujemy kilka potraw z naszego szkolnego menu.