SCRATCH DAY 2024

W tym roku w klasach 0-3 maj był „Miesiącem Scratcha”. W związku z tym na lekcjach informatyki uczniowie mieli okazję zapoznać się z ciekawym narzędziem do programowania albo doskonalić pracę w aplikacji. Powstało wiele urodzinowych projektów. Uczniów klas zerowych z pomarańczowym kotem zapoznali starsi koledzy z klasy 3a. Wyjątkowym dniem okazał się jednak 22 maja. Świętowaliśmy wtedy 17 urodziny Scratcha. Z tej okazji ubraliśmy się na pomarańczowo oraz spożywaliśmy przekąski w tym kolorze. Wśród nich najwięcej było różnorodnych słodyczy (w tym urodzinowe ciasta), ale też były pomarańcze i marchewki. Świętowanie zakończyliśmy robieniem zdjęć w specjalnie przygotowanej scratchowej ramce. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę.

Galeria zdjęć

Post Author: Magdalena Kandzora