SAMORZĄD UCZNIOWSKI

klasy 1-3 SP: p. Katarzyna Junak, p. Natalia Oniszczuk 

klasy 4-6 SP: p. Małgorzata Brochocka, p. Anna Bogucka

klasy 7-8 SP: p. Monika Jarząb

Samorząd Uczniowski 2023/2024

  • klasy 1-3

  • klasy 4-6

przewodnicząca: Maya Simon, klasa 6c
zastępca: Agata Wolszlegier, klasa 6b

  • klasy 7-8

przewodnicząca: Kinga Mientke, klasa 7b

Akcje

Wyniki Konkursu Wiedzy o Patronie
Gen. Mariuszu Zaruskim

KLASY 4-5
I m.: Hania Buczek, Wiktor Dymowski 4a
II m.: Karolina Marecik, Maja Kowal 4a 
oraz Oliwier Kiciński, Wiktor Lewalski 5a
III m.: Oliwia Braciszewicz, Hanna Słowi 4c

KLASY 6-8
I m.: Kamila Korda, Małgorzata Lisińska 7a
II m.: Maciej Domański, Dariusz Kruszyński 6c
III m.: Halina Jonko, Hanna Stępień 8a

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Z okazji „Mikołajek” Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz ciast i ciasteczek. Uczniowie z pomocą rodziców upiekli przepiękne i przepyszne słodkości. Przyjemne połączyliśmy z pożytecznym. Udało nam się zebrać 700 złotych!!! Kwota ta zasili Uczniowski Budżet Obywatelski, dzięki któremu będzie możliwa realizacja uczniowskich projektów. 

Z mikołajkowym podziękowaniem za udział w akcji 

galeria

Andrzejki

Andrzejki, zgodnie z tradycją, to wieczór wróżb odprawianych w nocy z 29 na 30 listopada, w wigilię świętego Andrzeja. Co prawda SU klas starszych nie wróżył w nocy, ale do wróżenia solidnie się przygotował. Dziewczęta z 4 a przygotowały ciasteczka z wróżbą – same je upiekły – „wróżbici” chodzili po korytarzach i oferowali wróżby za grosika, itp. Zainteresowanie społeczności uczniowskiej swoją przyszłością było ogromne – 113 ciasteczek z wróżbą rozeszło się w ciągu 5 minut!

Niech spełnią się wszystkie dobre wróżby!!!

galeria

21 listopada Dzień Życzliwości

Dzień Życzliwości obchodzony jest na całym świecie już w ponad 180 krajach. To wyjątkowe święto wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, gdzie znane jest jako World Hello Day. Amerykańska nazwa zwraca uwagę na główne wyzwanie tego dnia – mówienie „dzień dobry” do co najmniej 10 osób dziennie.
Każdy z nas może włączyć się w obchody tego święta – wystarczy uśmiechnąć się do drugiego człowieka i powiedzieć miłe słowo! Tego dnia SU przygotował niespodzianki dla pracowników szkoły oraz uczniów – ciasteczko z miłym słowem, rozdawane były naklejki ze słoneczkiem, można było zabrać ze sobą miłe słowo, napisać coś pozytywnego i wrzucić do „słoja pozytywnych emocji”.

galeria

Dzień Edukacji Narodowej
 
Jak co roku SU przygotował niespodzianki dla pracowników szkoły z okazji ich święta. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego dnia.
Podaj Dalej Pluszaka
 
W październiku 2023r. SU brał udział w akcji zorganizowanej przez Zespół Wolontariuszy Szpitali Pomorskich, której celem było zebranie jak największej liczby maskotek dla dzieci przebywających na oddziałach szpitalnych. Maskotki te zostaną rozdane małym pacjentom w Dzień Pluszaka. Pluszaki przyniesione przez naszych uczniów trafiły do szpitala w Redłowie. W imieniu pracowników szpitala serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom. Wasze maskotki na pewno wywołają uśmiech na twarzach obdarowanych pacjentów!