Rejonowe Mistrzostwa Gdyni w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców

Dnia 8 marca 2018r. odbyły się w Szkole Podstawowej nr 48 na Chwarznie Rejonowe Mistrzostwa Gdyni w piłce koszykowej dziewcząt oraz chłopców.

Startowała młodzież gimnazjalna, oczywiście osobno dziewczynki i osobno chłopcy.

Naszą Szkołę reprezentowały: Krysiak Daria (IIIc), Dawidowska Nadia (IIb), Gussmann Weronika (IIb), Halk Ida (IIb), Janczak Hanna (IIb), Miotke Vika (IIb), Nowakowska Dominika (IIb), Sałata Anna (IIb), Tazbir Julia (IIb), Tymieniecka Agata (IIb), Wojciechowska Zuzanna (IIb) i po wyrównanej walce tylko gorszym stosunkiem zdobytych koszy do straconych zajęły II miejsce w Rejonie.

Chłopcy zaś w składzie: Sztorch Michał (IIa), Olech Michał (IIIa), Parnawski Michał (IIIa), Smorongiewicz Patryk (IIIa), Maliczewski Michał (IIIb), Klaman Maksymilian (IIIc), Nietupski Tymoteusz (IIIc), Rutkowski Mariusz (IIIc) choć nie mniej walecznie dążyli do zwycięstw, zostawiając na boisku nie tylko pot ale także sportową złość, nie powtórzyli sukcesu koleżanek i ostatecznie zajęli IV miejsce w Rejonie.

Zarówno zawodniczkom jak i zawodnikom serdecznie gratulujemy wyników, wzorowej postawy i hartu ducha.

 

Post Author: Administrator